Karrier

[fusion_builder_container admin_label=”Work” hundred_percent=”no” hundred_percent_height=”no” hundred_percent_height_scroll=”no” hundred_percent_height_center_content=”yes” equal_height_columns=”no” menu_anchor=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” gradient_top_color=”” gradient_bottom_color=”” gradient_type=”vertical” gradient_direction=”0deg” gradient_force=”yes” background_color=”” background_image=”” background_position=”center bottom” background_repeat=”no-repeat” fade=”no” background_parallax=”down” enable_mobile=”no” parallax_speed=”0.6″ video_mp4=”” video_webm=”” video_ogv=”” video_url=”” video_aspect_ratio=”16:9″ video_loop=”yes” video_mute=”yes” video_preview_image=”” border_size=”” border_color=”” border_style=”solid” margin_top=”” margin_bottom=”” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=””][fusion_builder_row][fusion_builder_column type=”1_1″ layout=”1_1″ spacing=”” center_content=”no” link=”” target=”_self” min_height=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” gradient_top_color=”” gradient_bottom_color=”” gradient_type=”vertical” gradient_direction=”0deg” gradient_force=”yes” background_color=”” background_image=”” background_position=”left top” undefined=”” background_repeat=”no-repeat” hover_type=”none” border_size=”0″ border_color=”” border_style=”solid” border_position=”all” padding_top=”” padding_right=”” padding_bottom=”” padding_left=”” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”static” animation_speed=”0.9″ animation_offset=”” last=”no”][fusion_title margin_top=”0px” margin_bottom=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” size=”3″ content_align=”left” style_type=”none” sep_color=””]

AKTUÁLIS ÁLLÁSLEHETŐSÉGEK

[/fusion_title][fusion_separator style_type=”default” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”16px” bottom_margin=”36px” border_size=”2″ icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”24%” alignment=”left” /][fusion_separator style_type=”none” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”20px” bottom_margin=”20px” border_size=”0″ icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”24%” alignment=”left” /][fusion_tagline_box content_alignment=”left” link=”https://forms.gle/aLdN5L6L8o9zd2bg7″ button=”JELENTKEZEM” linktarget=”_blank” modal=”” button_size=”” button_type=”” button_border_radius=”” buttoncolor=”default” title=”RmVzdMWRIHRlY2huaWt1cw==” description=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” backgroundcolor=”” shadow=”no” shadowopacity=”0.70″ border=”0″ bordercolor=”#ffcc00″ highlightposition=”bottom” margin_top=”” margin_bottom=”” animation_type=”” animation_direction=”left” animation_speed=”0.3″ animation_offset=””]

POZÍCIÓ ÖSSZEFOGLALÁSA:

Hegesztett, forgácsolt gépalkatrészek felületkezelése. Munkadarabok előkészítése, majd festése oldószeres festékekkel.

Feladatok:

  • Festendő anyagok, gépek előkészítése, maszkolása
  • Felületek megfelelő tisztítása, kezelése, felületi hibák javítása
  • Előírásnak megfelelően a festékek bekeverése, felhordása szórópisztollyal
  • Szórási felület ellenőrzése, festési hibák felismerése, javítása
  • Sérült gépek, elemek, felületek javítása, polírozása, esetenként újrafestése
  • Munkaeszközök rendszeres tisztítása, karbantartása
  • Munkaterület tisztántartása, veszélyes hulladékok napi összegyűjtése, és hulladékkezelőhöz való szállítása
  • Festékek előírás szerinti tárolása és felhasználása, dokumentációk kezelése, használata
  • Új típusú festékek, technológiák, eszközök használatában, kialakításában, tesztek elvégzésében való aktív részvétel

Elvárások:

  • Minimum szakmunkás végzettség
  • Autófényező/festő szakterületen eltöltött min. 3 év gyakorlat
  • Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
  • Szórási technológiával felhasznált (több komponensű) anyagok és berendezések ismerete
  • Festékszóró pisztoly magabiztos használata
  • Jó kézügyesség, igény pontos minőségi munkavégzésre
  • Képesség csapatban történő, komplex munkavégzésre
  • Megbízhatóság önálló, precíz munkavégzés

Előnyök:

Emelőgép/ targonca kezelői tanúsítvány

Szakmai önéletrajzzal és fizetés megjelöléssel a karrier@busabt.hu címen.

[/fusion_tagline_box][fusion_separator style_type=”default” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” sep_color=”” top_margin=”16px” bottom_margin=”36px” border_size=”2″ icon=”” icon_circle=”” icon_circle_color=”” width=”24%” alignment=”left” /][fusion_title margin_top=”0px” margin_bottom=”” hide_on_mobile=”small-visibility,medium-visibility,large-visibility” class=”” id=”” size=”3″ content_align=”left” style_type=”none” sep_color=””]

Partnerünk: Jooble

[/fusion_title][/fusion_builder_column][/fusion_builder_row][/fusion_builder_container]

Ajánlott bejegyzések

Száraz matek

Az idei év sem sikerült egyszerűre a szántóföldi növénytermelők számára. A napokban egy érdekes beszélgetésem

Megtekintés

Horváth Benedek

Tulajdonos

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Személyesen ajánlom
Videós Tartalom

Káprázatos Mezőgazdaság

Felfedezés